10279 WHITE CRYSTAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10279 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2471kg |